איך בוחרים חברה להשכרת ציוד לאירועים?

על מנת לערוך אירוע, מכל סוג שהוא, יש צורך בציוד רב אשר מרכיב את האירוע כולו. ריהוט, כלי הגשה, תאורה, הגברה, חפצי נוי, אוהלים ועוד עשרות פריטים כלולים בציוד סטנדרטי הדרוש לאירוע. על מנת שהאירוע יתנהל בצורה טובה, מסודרת וזורמת, כדאי מאד לדאוג לחברה אשר משכירה ציוד לאירועים, שתדאג להביא את כל הציוד הנדרש למקום האירוע, וגם להרכיב אותו ולהכין אותו, אם יש צורך בכך.

איך בוחרים חברה להשכרת ציוד לאירועים?

ישנם מספר פרמטרים חשובים שאותם יש לבחון כאשר בוחרים חברה המספקת שירות השכרה של ציוד לאירועים. חשוב לבדוק את סוג הציוד המושכר ולוודא שהוא אכן מתאים לאירוע. כדאי מאד לבחור בחברה ותיקה ומוכרת בשוק.

ותק ואיכות

נושא הציוד לאירועים הוא נושא קריטי להצלחת האירוע, ולכן לא מומלץ להיות שפני ניסיון של חברה חדשה, אלא להיצמד לחברה ותיקה ואמינה. כדאי גם לקבל המלצות מאנשים שהשתמשו בשירותי החברה, על מנת לוודא שהחברה אכן אמינה ומקצועית, ומספקת את כל הציוד הנדרש בזמן ובצורה טובה. כדאי מאד לוודא שהחברה מעסיקה אנשים מקצוע כמו נגר, רפד, מסגר וכדומה, אשר אחראים על איכות המוצרים המושכרים ועל מצבם. אם עובדים מסוג זה אינם מועסקים בחברה, הרי שהחברה תתקשה במתן מענה מהיר לתקלות במוצרים, ולכן לא תהיה זמינה תמיד להשכרת הציוד במלואו.

להתמקד בחברה אחת

כדאי מאד לבחור בחברה אשר משכירה את כל סוגי הציוד הדרוש לאירועים, ולא להזמין ציוד ממספר חברות במקביל. זאת מכיוון שהעיסוק מול מספר חברות הוא קשה ומייגע, ועלול לתפוס זמן מיותר אותו עליכם להשקיע בנושאים אחרים של האירוע. בחירה של חברה אחת תאפשר לכם להיות שקטים בנושא הציוד ולדעת שיש מי שאחראי על הבאת הציוד כולו למקום.

מחירים

חשוב להשוות מחירים בין החברות השונות בתחום. חשוב מאד להיזהר ממחירים נמוכים מהרגיל. מחירים נמוכים עלולים להצביע על זלזול בעבודה, על ציוד שאינו איכותי או על חברה ללא ניסיון, אשר מועדת לתקלות במהלך האירוע. עם זאת, אין חובה לשלם מחיר מופקע, וכדאי למצוא חברה המציעה מחיר הוגן.

Comments are closed.