רעיונות להפקת אירועים עסקיים

כל עסק גדול דואג לערוך אירועים עסקיים מסוגים שונים מספר פעמים בשנה. ישנם סוגים רבים של אירועים עסקיים, כמו השקות של מוצרים, ימי גיבוש לעובדים, כנסים מקצועיים, הרמות כוסית למיניהן, ועוד. כל עסק שמכבד את עצמו מעוניין להרים, בכל הזדמנות כזו, אירוע איכותי, שמתאים למטרות שלו ויוצר חוויה טובה אצל העובדים ואצל האורחים האחרים באירוע. הנה מספר רעיונות שעשויים לעזור כאשר מפיקים אירוע עסקי.

ערבי גיבוש חברתיים

כולנו מכירים את ימי הגיבוש שנערכים לעובדים מידי תקופה. אולם לא תמיד יום גיבוש כזה צריך להיות אירוע שמתפרס על פני שעות היום. לפעמים מפגש חברתי בשעות הערב ישיג מטרה דומה מאד. המטרה של ערבי גיבוש היא לגבש את העובדים מעבר לתחומי העבודה, ליצור ביניהם קשרי חברות והיכרות עמוקה יותר. גיבוש שכזה בין חברי הצוות גורם להעלאת המורל, וממילא לתפוקת עבודה טובה יותר אצל העובדים. בנוסף, נוצר שיתוף פעולה טוב יותר ופורה יותר בין העובדים, מה שמאפשר עבודה איכותית יותר. ערבי גיבוש יכולים להכיל סדנאות חווייתיות המתאימות לעובדים, כמו סדנת משחק, סדנת בישול וכדומה, ואפילו טיולים ליליים.

טיולי חברה

עם כל הכבוד למפגשים ולכנסים מקצועיים, לעיתים קרובות אין כמו טיול משותף של עובדי החברה על מנת להעניק גיבוש חברתי לעובדים, וליצור שחרור מלחץ העבודה היומיומי. טיולי חברה הם בילוי מהנה במיוחד, ולמעשה כל מקום יתאים לעריכה של טיול כזה. כדאי מאד לשים לב למגבלות חריגות של עובדים, כמו למשל עובדים מבוגרים או נכים שאינם יכולים לצאת לטיול אתגרי, עובדים דתיים שזקוקים לאוכל כשר וכדומה. אמנם לא תמיד ניתן להתחשב בכל העובדים, אולם מומלץ לנסות למצוא טיולים שיתאימו לכולם, על מנת ליצור אווירה נעימה ומגבשת.

מוסיקה לאירועים

באירועים רשמיים וגם בערבי גיבוש, ניתן לשדרג את האווירה בעזרת מוסיקת רקע נעימה, ולעיתים אף בשילוב של ריקודים וכדומה. ניתן להזמין די ג'יי או להקה שתנעים לעובדים את זמנם.

אירועים באוהלים

אוהלים לאירועים הפכו להיות טרנד נפוץ מאד. ניתן לערוך לעובדים אירוע באוהלים ובו סדנאות, הרצאות ומשחקי חברה ייחודיים. זהו פתרון הולם להפקת אירועים בחוץ, ללא צורך בהשכרת אולם או גן אירועים.

Comments are closed.