10 רעיונות קריאייטיביים לאירועים

 אנו מתארחים ומארגנים אירועים רבים כל כך במהלך החיים, עד שלעיתים נדמה שהאירועים חוזרים על עצמם. אנשים רבים מחפשים רעיונות מעניינים לגיוון של האירועים שלהם. הנה 10 רעיונות קריאייטיביים שיהפכו את האירוע שלכם לשונה מן האחרים.

אירוע בטבע

במקום לערוך אירוע רגיל באולם, מה דעתכם להעביר את האירוע לחיק הטבע? אירוע בטבע מעניק אווירה מיוחדת וסגנון מקסים במיוחד לכל אירוע.

אוהלים לאירועים

שדרוג נוסף של אירועים בחיק הטבע – שימוש באוהלים לאירועים. האוהלים נפוצים מאד בחינות, אך הם מתאימים לאירועים מכל הסוגים. ניתן לרהט את האוהלים בסגנונות שונים וליצור אווירה ייחודית.

להקות מגוונות

במקום די ג'יי או להקות רגילות, ניתן להזמין לאירוע סוגי מוסיקה מעניינים, כמו רביעיית כנריות שמוסיפה אווירה רומנטית, או מעגל מתופפים שיוצר אווירה עליזה ומהנה במיוחד.

עיצוב קריאייטיבי

העיצוב של האולם הוא המקום להשתולל עם הדמיון. במקום עיצובים רגילים ניתן, למשל, לעצב את האולם בבלונים בצורות יצירתיות, וליצור אווירה מהנה שמתאימה לכל סוג של אירוע.

קייטרינג – קצת אחרת

רצוי לגוון בסגנונות האוכל שמוגש באירועים. אפשר להזמין קייטרינג בסגנונות ייחודיים כמו אוכל אסיאתי, אוכל סיני וכדומה, או לגוון בשיטת ההגשה ולהגיש את האוכל כבופה.

אפקטים לריקודים

 משרוקיות, הפונפונים והקונפטי כבר נעשו נדושים למדי. אולם מה דעתכם על מכונת עשן? מכונה כזו יוצרת אפקט מעניין ורומנטי מאד. היא מתאימה לריקוד של חתן וכלה, ומתקבלת באופן יפהפה בתמונות החתונה.

אירועי קונספט

אם אירוע רגיל משעמם אתכם, תוכלו לעשות אירוע בקונספט ייחודי, כמו אירוע בסגנון כפרי, אירוע יווני, אירוע בסגנון טכנולוגי והייטקי, אירוע אקולוגי עם מוצרים ממוחזרים, ועוד.

פינת יצירה לברכות

האורחים שמביאים לכם מתנה לאירוע, ייהנו מאד מעמדת יצירה ליד תיבת הצ'קים, בה יוכלו ליצור עבורכם כרטיס ברכה יצירתי מעשה ידיהם בתוך כמה דקות.

מזכרות אישיות

האורחים באירוע שלכם ייהנו מאד אם תגישו להם ביציאה מזכרת אישית שהוכנה עבורם. זה יכול להיות מגנט עם תמונה אישית של האורחים שצולמה ופותחה במהלך האירוע, דיסק אישי עם שירים מהאירוע, ועוד.

משהו אישי

הייחודיות המרכזית של האירוע שלכם, היא שהוא שלכם. הוסיפו לאירוע אלמנט אישי שמתאים לכם, ותראו את האירוע כולו משתדרג.

Bookmark the permalink.